Fotoclub Fotografiecommunity › Vragen en Discussies › Fotografie Vraagbaak › Feedback ontvangen
-
Feedback ontvangen
Geplaatst door Adri Kes op 11/05/2025 om 14:08 uurHoe kan ik ervoor zorgen, dat ik feedback op mijn foto’s krijg? Waar moet ik deze dan posten? Of werk dat zo niet in deze club?
Marcel Wiegerinck antwoordde 2 weken geleden 5 Leden · 6 Antwoorden -
6 Antwoorden
-
https://www.fotoclub.nl/artificial-intelligence-om-beter-te-fotograferen/
Adri, misschien niet helemaal wat je bedoelt. Met AI krijg je een objectieve beschrijving van je foto en verbetersuggesties. In de link hierboven heb ik er een blog aan gewijd.
fotoclub.nl
Artificial Intelligence om beter te fotograferen - Fotoclub.nl
Artificial Intelligence is niet meer weg te denken, en roept zowel weerstand als enthousiasme op. Met ChatGPT kun je je foto laten analyseren...
-
https://www.fotoclub.nl/literatuur-voor-de-zwoele-zomeravonden/<div>
</div><div>In dit blog verwijs ik naar tweeboeken om te analyseren, zelfwerkzaamheid dus.</div>fotoclub.nl
Literatuur voor de zwoele zomeravonden - Fotoclub.nl
Een overzicht van literatuur over fotografie: theorie, kijken, maken en analyseren.
-
Je kunt ze gewoon posten of in een van de groepen en hopen dat er reactie komt maar wat ik daarvan zie is dat het vaak niet meer is dan een like of wat. Als je specifieke vragen hebt dan kun je de vraag en de betreffende foto hier plaatsen of als het over de bewerking gaat in fotobewerking vraagbaak
-
Ik denk dat ik dan een verkeerd beeld van deze fotoclub heb gevormd.
-
Ik denk als je ze gewoon openbaar post in je tijdlijn en duidelijk erbij zet dat je open staat voor feedback dat mensen daar wel de moeite voor nemen. Sommige (zoals ik) zien het meer als een fotoboek, en ik ben dus niet perse opzoek naar feedback maar wil dan laten zien wat ik gemaakt heb. En omdat ik er zo in sta, zal ik niet zomer (opbouwende) commentaar geven op andere foto’s. Kan zomaar indenken dat dit meer meerdere geldt.
-
-
Als je graag feedback wilt op je foto’s, dan kun je het beste lid worden van een club op Fotoclub.nl. Er zijn verschillende clubs waar je je bij kunt aansluiten, afhankelijk van wat je leuk vindt om te fotograferen. Je vindt ze hier allemaal:
https://www.fotoclub.nl/clubs/Zodra je lid bent van een club, kun je daar je foto posten. Zet er dan wel duidelijk bij wat je vraag is (bijvoorbeeld: wat vind je van de compositie? of hoe kan ik de belichting verbeteren?) én wat gegevens over de foto, zoals sluitertijd, diafragma en ISO. Dat helpt anderen om je beter feedback te geven.
Er is trouwens ook een aparte club speciaal voor het vragen van commentaar:
https://www.fotoclub.nl/clubs/commentaar-gevraagd/
Daar kun je dus ook altijd terecht.Gewoon doen, je leert er echt veel van!
Log in to reply.