Fotogroep Veldhoven bestaat in 2022 40 jaar.
Met een actieve groep van 33 leden hebben we een uitgebreide expositie met foto’s van vrij werk, die we de afgelopen 2 jaar tijdens de forumavonden hebben laten zien. Digitaal tijdens de lockdowns en in groepsverband toen het weer mocht.
Maar ook foto’s gemaakt tijdens het mentoraat met Bondsmentor Jan Nabuurs krijgen een podium. De werkgroepen Experimenteel, Natuur & Detail krijgen ruimte om hun foto’s te laten zien, samen met de Jubileum foto-opdracht.
De werkgroepen Astro en People & Portrait zijn wel actief, maar laten geen werk zien.
De Audiovisuele werkgroep kan niet wachten om na 2 jaar weer diaporama’s te laten zien.
Wij kijken ernaar uit om onze foto’s te laten zien en medefotografen en bezoekers weer persoonlijk te mogen rondleiden door onze jaarlijkse expositie.
Iedereen die geïnteresseerd is, is van harte welkom op 14 en 15 mei 2022 in ’t Patronaat te Veldhoven, Zeelst.
1. Marianne vd Zee
2. Gonnie van de Schans
3.Caroline van Sambeeck
4. Mieke de Haas
Reageren op dit artikel?
Om mee te kunnen discussiëren over dit onderwerp heb je een Fotoclub account nodig. Klik op één van de onderstaande knoppen om in te loggen of gratis lid te worden.
Inloggen Lid wordenReacties (0)